Kroket ve stromovce s Alnagonama

18.VIII.2001

V kolik začali hrát Alnagonovi a Waladir, to nevím, ale já a Witch jsme dorazili, po krátké procházce stromovkou, asi kolem půl čtvrté. Kdybychom tam jeli autem, byli bychom tam určitě dřív, jelikož si za volantem nepletu levou a pravou stranu. Alnagon mi totiž řekl, že u planetária máme jít vlevo. Tak jsme šli vpravo :)

Hráli jsme vždy čtyři a pátý dělal rozhodčího, navigátora a kibice. Snad jen Alnie ještě při tom všem hrál na kytaru :) Dráha byla každou hrou obtížnější. To jí ovšem pouze přidávalo na kráse.

Hru jsme prokládali pauzama s hraním na kytaru. Jedna pauza (ta nejdelší, před poslední hrou) se spojila i s občerstvením. Holky a Waladir šli pro párky v rohlíku. Docela bych rád viděl pohled té prodavačky, když si Waladir řekl o dva a holky o čtyři kousky :)

Před odchodem jsme si dali ještě jednu hru. Kysi nehrála, páč se jí už nechtělo. Tak alespoň navigovala, jelikož se začalo stmívat. Poslední dráha byla navíc plná pěkně hnusných kousků, ale už jsme to měli v malíku :)

Nebýt toho, že mi již po pár fotkách došly baterky ve foťáku, bylo by fotek víc. Lepší ale něco než nic.

Cr. Jávim (C'esta la vie)


Zpátky Fotky z akcí Pískoviště
Upraveno 19.8.2001