| Hladomorna
|
|
|
Nazdar, jednoduchy problem. Jsem zavisly na cukru. Co je nejlepsi ohledne pomeru cena/cas? Napriklad piskoty stoji deset korun a sezeru je za pulhodiny. (1kc/3minuty). Kilo cukru stoji 25 kc a sezeru je (priblizne) za 2 hodiny (1kc/5minut). Atakdale. Nemate nejaky spasny napad? PS: trosku prehanim, ale docela by mi pomohla odpoved. http://www.inf.upol.cz/~zezulaj |
![]()
|
|
[ Domu | Prstik | O Piskovisti | Deticky | Nastenky | Koutky ] |