me se posledni dobou osvedcuje ryze. z jednoho kila se da zit
i tyden. ale prece jen je to jidelnicek ponekud jednotvarny...
Ryze.... ta se da delat na spoustu zpusobu...
Kari ryze... pravda potrebuje se koreni, ale co uz... koreni staci koupit
jednou a je to v klidu...
ryze s kecupem- asi to nejlevnejsi , co se da....
ryze s dabelskejma toustama a kecupem... v zasade proste sqela food...
i kdyz cena dabelskejch toustu ji z kategorie nejlevnejsi vylucuje...
i kdyz 20 kc nejsou fsecky prachy....
ryze s Jatrama .... jatrova konzerva 400g vyjde na 20 kc ... a je to na
dvakrat a super...
Dalsi levna food samozrejme bramborova kase... je to levny, a s parkem
i dobry...
no a u me Saigony ... ale za ty me tu uz jednou vyrazili, no ale stejne
jako doplnek k ryzove diete to jde... 4 kc za sacek je proste IMHO levny...
RESET
RESET your computer now. Na piskoviste computer nepatri( a kdyztak vyplej)
|