Ahoj,
jednoduchy problem. Jsem zavisly na cukru. Co je nejlepsi ohledne pomeru
cena/cas? Napriklad piskoty stoji deset korun a sezeru je za pulhodiny.
Nejsem sama!!:)) Taky jsem dumala nad podobnym problemem. Vysledek -
piskoty, cokolada (ty clovek nestlaska tolik), musli (sice vyjde pomerne
draho, ale je tak suchy, ze ho moc nesnis) a tuny mrkve.
Obvykle kdyz se ucim, mam vsechno a ruzne to kombinuju dle chuti.:)
Sem s dalsimi tipy.:)
Oryx
Ahoj,
zajimave zjisteni ... ja tedy nikdy neresil problem cena/cas, ale kdyz mam
zkousky tak spolehlive vyluxuji spajz a lednicku ... a skutecne preferuji
sladsi veci :) Myslel sem si ze jsem divnej (sestra tyhle najezdy nepodnika),
ale ted vidim ze aspon nejsem sam :)))
Semik
|